Založit webové stránky nebo eShop

 

Vrh A2

         

10.4. se Phergie a Sindibadovi nerodilo sedm štěňátek. Vrh je zadaný.

Jde o opakované spojení, oba rodiče pocházejí z našeho chovu a jsme si jisti tím že předají potomstvu jen to nejlepší. Otec Sindibad Viva Moravia je ze zahraničního krytí v Německu po interšampionovi práce Ch.Gaudentius von der Bismarck-Eiche, který je opravdu všestranným psem, složeny má zkoušky z vodních prací, kontaktní norování v přírodě i v umělé noře,ale i práci na divočáka a barvě. Interšampionát práce splnili i oba rodiče Gaudentia. Matkou Sindibada byla pak naše Ch.Mystery Viva Moravia, pracovně velmi nadaná fenka, která bohužel na svoje lovecké nadšení doplatila a na jedné z naháňek zahynula .Mystery měla skvělý nos, výborně pracovala při dosledech i na naháňkách.

Matkou vrhu pak je Phergie Viva Moravia, dcera skvělého norníka ze Slovenska Brita JDM, několikánosobného CACIT a vítěze MSBL . Matkou Phergie byla Ich.Orka z Heřmanova domu,fenka hlasitá u zhaslého kusu, výborný barvář a  pes který k smrti nenáviděl veškerou škodnou .

Podle vrhu Z který se narodil po stejných rodičích se zdá že štěňata zdědila po předcích to nejlepší jak exteriérově, tak pracovně. 

Sindibad Viva Moravia

(IACh, Ch. Gaudentius von der Bismarck-Eiche x Ch. Mystery Viva Moravia)

CAJC, ZV,LZ, BZ, ZN

Phergie Viva Moravia

(Brit JDM xIch. Orka z Heřmanova domu)

VT, ZV,LZ,BZ,ZN

 


                     Další vrhy pro tento rok již neplánujeme

 

 


         

 

TOPlist
aktualizováno: 25.04.2017 14:57:23